Samochód zastępczy
AUTO ZASTĘPCZE NA CZAS NAPRAWY W NASZYM SERWISIE
BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM SAMOCHODU NA KOSZT SPRAWCY


Nasza firma oferuje wypożyczalnię samochodów zastępczych z OC sprawcy.

Miałeś wypadek, kolizję, stłuczkę(nawet najdrobniejszą)!!!

Musisz być poszkodowanym przez innego kierowcę. Spisz oświadczenie ze sprawcą, bądź wezwij Policję.

ZADZWOŃ DO NAS 602 526 032.

Od tej chwili poprowadzimy Cię krok po kroku przez wszelkie procedury. O odszkodowanie za wynajem auta i naprawę samochodu nie musisz się martwić – odzyskamy je od ubezpieczyciela za Ciebie. Wszelkie formalności pozostawiasz Nam. Nie wpłacasz kaucji i nie wykładasz żadnych pieniędzy za wynajem i naprawę. Podstawiamy Ci na wskazane miejsce auto zastępcze zbliżone do klasy Twojego pojazdu. Zgodnie z Twoim życzeniem odbieramy auto z miejsca wskazanego przez Ciebie. Auto wynajmujesz już w dniu powstania szkody.
W Naszej ofercie usług mamy również holowanie aut, co również należy się Państwu bezgotówkowo. Warunkiem jest skorzystanie z Naszych usług blacharsko- lakierniczych, które również wykonamy w Państwa samochodzie bezgotówkowo.

Współpracujemy z firmami assistance.
Zastosowanie mają tu przepisy prawa;(Kodeks Cywilny art. 361, 363 i 415 Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 24.03.2000 r. DZ.U.Nr. 26, poz 310 w sprawie OC) ubezpieczyciel w zakresie OC, zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistniałą szkodą.


REASUMUJĄC : PRAWO JEST PO PAŃSTWA STRONIE!
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY DLA CIEBIE 24h na dobę. ZADZWOŃ 602 526 032.

ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ NA NASZĄ POMOC.