Przeglądy Eksploatacyjne

Przegląd należy wykonywać po spełnieniu jednego z dwóch warunków: przebiegu lub czasu wskazanego przez producenta danej marki samochodu.
Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Zastosowany przez nas system „AUDATEX” to profesjonalny i respektowany przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe program likwidacji szkód komunikacyjnych.
Samochody Zastępcze

Klient na czas naprawy ma możliwość otrzymania samochodu zastępczego.
Do dyspozycji Klienta zaoferować możemy pojazdy osobowe w klasie B,C,CK,D,DK
Usługi Blacharskie

Poprzez wieloletnie doświadczenie, zastosowanie najlepszych narzędzi oraz oprzyrządowania dokładność naszych usług blacharskich zdobyła uznanie wielu Klientów.
 
Serwis Klimatyzacji

Odbywa się przy pomocy urządzenia Valeo. Klimatyzacja zapewnia temperaturę powietrza wewnątrz pojazdu zgodną z Państwa życzeniem. Wymaga ona regularnych kontroli i obsługi okresowej co przyczynia się do zwiększenia komfortu jazdy.
Diagnoza Usterek

Dzięki zastosowaniu najnowszego oprogramowania do diagnostyki samochodów takich marek jak Audi, Opel, Volkswagen, Skoda itp. Możemy bardzo szybko tempie odnaleźć i naprawić usterkę.
Pomoc Drogowa

Poza całodobową pomocą drogową dostępną przez cały tydzień naszym Klientom oferujemy także parking strzeżony. Więcej na temat pomocy drogowej przeczytasz w naszym dziale Tutaj.
Usługi Lakiernicze

Aby kompleksowo obsłużyć Naszego Klienta uzupełniamy naprawę auta o lakierowanie w profesjonalnej kabinie lakierniczej firmy „LAGOS” oraz wodorozcieńczalnymi materiałami firmy RM